Советы автолюбителямКсенонові комплекти для фар автомобіля, що потрібно про них знати? | Советы автолюбителям

Главная

Найти

Страницы

Рубрики

Новое

Для того щоб модернізувати оптичну систему власного транспортного засобу, зовсім не обов’язково звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Вся справа в тому, що сьогодні на ринку представлений великий вибір освітлювального обладнання для машин. Саме тому кожен власник при вивченні необхідної інформації зможе із легкістю підібрати для власного найбільш підходящі за всіма показниками оптичні прилади.

Як би там не було, найбільшою популярністю на сьогоднішній день користуються ксенонові лампочки, які мають велику кількість переваг порівняно із іншими приладами. Але для того щоб газорозрядна оптика дійсно виявилася надійної та ефективної, її доведеться правильно підібрати.

Перш за все слід зазначити, що ксенон має доволі унікальну конструкцію, яка передбачає наявність двох електродів, між якими створюється електрична дуга. Відсутність вольфрамової нитки значно подовжує термін служби газорозрядних ламп, що в свою чергу забезпечує якісне підсвічування дороги на протязі довгого часу.

Перш ніж перейти до правил вибору ксенонового обладнання для машин, хотілося б спочатку поговорити по основні переваги газорозрядної оптики.

  1. По-перше, лампи ксенону випромінюють доволі біле світло, яке доволі схоже за показниками із денним освітленням. Саме тому при довгому управленні авто, очі водія не втомлюються.
  2. По-друге, на відміну від галогенової оптики ксенон здатен працювати у безперебійному режимі на протязі довгого часу. Саме тому власникам не доводиться постійно змінювати оптичні прилади в машині.
  3. По-третє, це енергоефективні прилади, які в процесі роботи витрачають мінімум енергії.
  4. По-четверте, ксенон за рахунок унікальної конструкції здатен вистоювати перед вібраціями. Таким чином, при пересуванні по поганій дорозі оптика не прийде в недійсність.

Насправді ксенонові лампочки потребують наявності відповідної напруги. Саме тому для їх повноцінної роботи доводиться використовувати баласти. Це спеціальні прилади, які генерують автомобільну напругу, за рахунок чого газорозрядна оптика здатна функціонувати у безперебійному режимі доволі довго.

Блоки розпалу повинні підбиратися під кожну окрему лампочку. Саме тому для економії власного часу та грошей набагато вигідніше із самого початку використовувати готові комплекти ксенону, які складаються із двох лампочок, такої ж кількості баластів, а також усіх необхідних кріплень.

В залежності від основного призначення ксенонового обладнання, підбирається кольорова температура ламп, яка знаходиться у межі від 3200 до 6000К. Наприклад, для ПТФ оптимальним варіантом будуть лампочки із мінімальними показниками, які випромінюють жовте світло. Що стосується ближнього та дальнього світла, для нього необхідно купувати комплекти ксенону із температурою не нижче 4200К.

Комментарии »

Пока нет комментариев

Ваш комментарий

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.